Ota yhteyttä

Arvostamme kommentteja ! Ota yhteyttä, jos sinulla on kysymyksiä tai kommentteja.




Lähetä meille sähköpostia


Toimisto
Hitsaajankatu 24,
00810 Helsinki



Varasto
Porlammintie 5,
07810 Ingermaninkylä

Varasto
Lapinjärventie 77,
07800 Lapinjärvi

Varasto
Kastarintie 25,
35990 Kolho

Juha Uotinen

Juha Uotinen

Asiakaspalvelu

+358 (0)44 723 5542
juha.uotinen@carlocasagrande.fi
Harri Orassaari

Harri Orassaari

Asiakaspalvelu

+358 (0)44 723 5542
harri.orassaari@carlocasagrande.fi
Ville Hyvärinen

Ville Hyvärinen

Myynti Itä-Suomi


+ 358 (0)44 722 8060
ville.hyvarinen@carlocasagrande.fi
Matti Karjalainen

Matti Karjalainen

Myynti Pääkaupunkiseutu


+ 358 (0)44 526 3123
matti.karjalainen@carlocasagrande.fi
Tomy Broman

Tomy Broman

Myynti Etelä-Suomi


+ 358 (0)44 335 0690
tomy.broman@carlocasagrande.fi  
Ari Lemponen

Ari Lemponen

Myynti Länsi- & Pohjois-Suomi

+ 358 (0)400 816 987
ari.lemponen@carlocasagrande.fi
Marko Niemi

Marko Niemi

Reunanauhat, koko Suomi Myynti Keski-Suomi

+ 358 (0)40 754 1480
marko.niemi@carlocasagrande.fi
Ilkka Ahola

Ilkka Ahola

Liukuovituotteet, koko suomi

+358 (0)40 356 8670
ilkka.ahola@carlocasagrande.fi
Viljar Praks

Viljar Praks

Vienti, baltia


+ 372 5140239
viljar.praks@carlocasagrande.fi
Hannes Karinko

Hannes Karinko

Elektrotekniset tuotteet, koko suomi

+358 (0)40 536 3794
hannes.karinko@carlocasagrande.fi
Niko Ojanen

Niko Ojanen

Avainasiakaspäällikkö

+ 358 (0)44 275 4965
niko.ojanen@carlocasagrande.fi
Emilia Ylikotila

Emilia Ylikotila

Avainasiakaspalvelu

+ 358 (0)44 275 4818
emilia.ylikotila@carlocasagrande.fi
Sanna Pan

Sanna Pan

Avainasiakaspalvelu

+ 358 (0)44 275 4818
sanna.pan@carlocasagrande.fi

Mart Kalda

Mart Kalda

Tuotekehitys- ja laatupäällikkö

+358 (0)40 758 4136
mart.kalda@carlocasagrande.fi
Jörgen Jokinen

Jörgen Jokinen

Kodinkoneet tekninen neuvonta

+358 (0)44 754 1964
cata@carlocasagrande.fi
Lasse Keränen

Lasse Keränen

Varaston työnjohtaja

lasse.keranen@carlocasagrande.fi
Micaela Andersson-Rosa

Micaela Andersson-Rosa

Toimitusjohtaja

+358 (0)40 739 3305
mar@carlocasagrande.fi
Elise Valander

Elise Valander

Varatoimitusjohtaja

+358 (0)40 579 1746
elise.valander@carlocasagrande.fi
Janne Montonen

Janne Montonen

Tuotantopäällikkö

+358 (0)40 516 0896
janne.montonen@carlocasagrande.fi
Esa Jokela

Esa Jokela

Myyntipäällikkö

+358 (0)44 986 3126
esa.jokela@carlocasagrande.fi
Lataa
Lataa